Informace

... něco málo o mě a jak pracuji ...

 

 

Svatební fotograf se sídlem v České Republice

Jsem vypravěč, spisovatel, věčný snílek, svatební a reportážní fotograf. Cestuji po celém světě abych napsal Váš skutečný svatební příběh.

Mám tu čest Vás pozvat udělat tu nejlepší investici do Vašich vzpomínek ...... mít fotografie z Vašeho svatebního dne, které jsou přirozené, upřímné, nadčasové a kreativní.

"Budu vyprávět Váš pravdivý příběh, který zachytím na svatebních fotografiích. Skutečné emoce a pocity, které vyjádří jedinečný charakter Vašeho svatebního dne"

 

MŮJ STYL?

Prioritou je pro mě zachycení a uchování neopakovatelných momentů a vzpomínek na váš výjimečný svatební den.

Dávám přednost dokumentárnímu stylu s kreativním nádechem , nenápadně a tiše v pozadí, odkud mohu pozorovat dění a vytvářet váš svatební příběh, od prvotních příprav po poslední tanec.

Mám rád uvolněnou přátelskou atmosféru, proto nechci aby jste pózovali dlouhé hodiny. Společně vytvoříme uvolněné a přirozené portréty. Chci aby jste si své fotografie užívali!

Smích…slzy…nervozita…napětí…překvapení…štěstí…láska – budu u toho!

Můj přístup k vašemu dni je takový, aby vše, co se odehrává, bylo zachyceno co nepřirozenějším způsobem. Spontánnost a emoce na fotografiích, v kombinaci se všemi detaily, vyvolávají dlouho poté skutečné vzpomínky na váš jedinečný svatební den.

JAK PROBÍHÁ REZERVACE?

Složením nevratné zálohy a vystavením rezervačního formuláře.

OSOBNÍ PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA?

Osobní setkání a seznámení s budoucími novomanželi je pro mne velmi důležité! Pokud to nebude možné, můžeme se spojit prostřednictvím video hovoru.

Po složení zálohy a potvrzení rezervace si dohodneme schůzku, na které probereme veškeré detaily svatebního dne.

JAKÉ NABÍZÍM SLUŽBY?

- předsvatební civilní portréty

- fotografování celého svatebního dne

- online prezentace svatebních fotografií

- upravené fotografie ve vysokém rozlišení na USB

- moderní kreativní fotokniha od renomovaného výrobce

- tisk fotografií, velkoformátový tisk, fotoobrazy a plátna

KDE FOTÍM?

Fotografuji po celém světě. Především se jedná o destinace - Česká Republika / Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň - Rakousko / Vídeň, Salzburg - Německo / Berlín, Mnichov - Polsko / Varšava - Švýcarsko - Francie / Paříž, Bordeaux - Itálie - Santorini - Řecko

KDY DOSTANETE VAŠE FOTOGRAFIE?

Do týdne od svatby dostanete odkaz na online prezentaci mého výběru nejoblíbenějších fotografií.

Celá svatební zakázka, včetně soukromé online galerie, bude připravena cca do 6 týdnů. V hlavní svatební sezóně (červen až září) se termín dodání může prodloužit min. o 14 dní!

Dostupnost termínů a přesnou cenovou kalkulaci si vyžádejte prostřednictvím emailu jirka.sipek@gmail.com