Informace

... něco málo o mně a jak pracuji...

 

Jsem svatební, reportážní a lifestyle fotograf a během roku se můžeme potkat na biku, lyžích nebo na svatbě!

Již 9 let cestuji abych zachytil Váš skutečný svatební příběh svým neotřelým pohledem.

Mám tu čest Vás pozvat udělat tu nejlepší investici do Vašich vzpomínek ...... mít fotografie z Vašeho svatebního dne, které jsou přirozené, upřímné, nadčasové a kreativní.

 

 

"Budu vyprávět Váš pravdivý příběh, který zachytím na svatebních fotografiích. Skutečné emoce a pocity, které vyjádří jedinečný charakter Vašeho svatebního dne"

 

JAK PRACUJI

Snažím se, aby vše, co se odehrává, bylo zachyceno co nepřirozenějším způsobem. Spontánnost a emoce na fotografiích, v kombinaci se všemi detaily, vyvolávají skutečné vzpomínky na Váš jedinečný svatební den.

Upřednostňuji reportážní/dokumentární styl s kreativním nádechem, baví mě pozorovat dění a vytvářet tak příběh lásky, od prvotních příprav až po poslední tanec. Mám rád uvolněnou přátelskou atmosféru, proto nechci aby jste pózovali dlouhé hodiny. Společně vytvoříme uvolněné a přirozené portréty. Chci aby jste si své fotografie užívali!

JAKÉ NABÍZÍM SLUŽBY

- předsvatební "lifestyle" portréty

- fotografování celého svatebního dne

- online prezentace svatebních fotografií

- upravené fotografie ve vysokém rozlišení na USB

- moderní kreativní fotokniha od renomovaného výrobce

- tisk fotografií, velkoformátový tisk, fotoobrazy a plátna

KDE FOTÍM

Fotografuji po celé ČR, ale rád za Vámi přijedu kamkoliv si budete přát.

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

Osobní setkání a seznámení s Vámi, budoucími manželi, je pro mne velmi důležité! Pokud to nebude možné, můžeme se spojit prostřednictvím video hovoru, kde probereme veškeré detaily svatebního dne.

KOLIK TO STOJÍ

Mé služby primárně nabízím po celý Váš svatební den. Pokud máte malou svatbu, nezoufejte a klidně mi napište, něco spolu vymyslíme. Každá svatba je pro mne velmi emotivním prožitkem, proto všechny svatby fotografuji/edituji osobně a jen tímto způsobem mohu vytvořit osobitý autorský rukopis.

Dostupnost termínů a přesnou cenovou kalkulaci si vyžádejte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo emailu jirka.sipek@gmail.com

JAK REZERVOVAT TERMÍN FOTOGRAFOVÁNÍ

Termín si můžete rezervovat buď emailem nebo telefonicky. Rezervace fotografování je platná v okamžiku vystavení smlouvy a uhrazením rez. poplatku.

KDY DOSTANETE VAŠE FOTOGRAFIE

Do týdne od svatby dostanete odkaz na soukromou online prezentaci mého výběru nejoblíbenějších fotografií. Veškeré fotografie dostanete v plném rozlišení cca 6 týdnů po svatbě. Vždy se snažím aby jste měli svatební fotky co nejdříve, ale jsem otec dvou rošťáků, kteří mě málokdy nechají v klidu pracovat, proto je v hlavní svatební sezóně (květen-září) doba dodání maličko delší (6-8 týdnů). Děkuji moc za pochopení a Vaši trpělivost!

JAK FOTKY UPRAVUJI

Za svojí prací si stojím, proto ode mne dostanete všechny vybrané fotky upravené v plném rozlišení a nejvyšší kvalitě. Svatba je převážně reportážní focení, proto většinou doladím expozici, kontrast, jas, barevnost a u portrétních fotek odstraním i malé nedostatky (např. jizvy a pupínky). Mojí filozofií je tvořit přirozené emotivní fotografie, které Vám budou dělat radost, žehlení pleti, formování postav a jinou pokročilou postprodukci/montáž nehledejte, nepřetvářím realitu, jen ji zachycuji.