Ceník

 

Již 9 let v oboru svatební fotografie, přes 200 skutečných svatebních příběhů.

Mám čest Vás pozvat udělat tu nejlepší investici do Vašich vzpomínek, mít fotografie z Vašeho svatebního dne, které jsou přirozené, upřímné, nadčasové a kreativní. Dávám přednost reportážnímu/dokumentárnímu stylu s kreativním nádechem , nenápadně a tiše v pozadí, odkud mohu pozorovat dění a vytvářet Váš svatební příběh, od prvotních příprav po poslední tanec. Mám rád uvolněnou přátelskou atmosféru, proto nechci aby jste pózovali dlouhé hodiny. Společně vytvoříme uvolněné a přirozené portréty. Snažím se, aby vše, co se odehrává, bylo zachyceno co nepřirozenějším způsobem. Spontánnost a emoce na fotografiích, v kombinaci se všemi detaily, vyvolávají dlouho poté skutečné vzpomínky na Váš jedinečný svatební den.

Smích…slzy…nervozita…napětí…překvapení…štěstí a láska – budu u toho!

 


NABÍDKA

Fotografování celého svatebního dne od ranních příprav až do večerní zábavy (max do 22hod.)


 

27 000,- Kč

• fotografování celého svatebního dne

• předsvatební schůzka / video hovor

• cca 500 ručně upravených a s citem retušovaných fotografií v nejvyšší kvalitě a ve vysokém rozlišení na USB

• svatební fotokniha 20x20cm

• on-line klientská galerie s heslem na půl roku  

• digitální archivace fotografií 2 roky

• doprava po ČR

 

 

18 000,- Kč

• fotografování svatebního dne (8 hodin)

• předsvatební schůzka / video hovor

• cca 300 ručně upravených a s citem retušovaných fotografií v nejvyšší kvalitě a ve vysokém rozlišení na USB

• on-line klientská galerie s heslem na půl roku  

• digitální archivace fotografií 2 roky

 

 

 


SVATEBNÍ DEN

Ve svatební den se věnuji pouze Vám a Vašim nejbližším, proto není problém jakkoliv upravit svatební harmonogram nebo místo svatby, plně se přizpůsobím, nemusíte se proto bát, že něco nestihneme - neopustím Vás uprostřed prvního tance či krájení dortu :-)


ON-LINE KLIENTSKÁ GALERIE

Do jednoho týdne po svatbě pro Vás bude připravena on-line prezentace mého výběru nejoblíbenějších fotografií (cca 50ks). Můžete se tak o nejkrásnější momenty podělit s rodinou a přáteli. Po dokončení celé zakázky doplním galerii o další fotografie a vytvořím pro Vás ucelený svatební příběh. Dostupnost galerie je půl roku.


DODÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Veškeré fotografie dostanete v plném rozlišení cca 6 týdnů po svatbě. Vždy se snažím aby jste měli svatební fotky co nejdříve, ale jsem otec tří rošťáků, kteří mě málokdy nechají v klidu pracovat, proto je v hlavní svatební sezóně (květen-září) doba dodání maličko delší (6-8 týdnů). Děkuji moc za pochopení a Vaši trpělivost!

Všechny Vaše fotografie budou také k dispozici on-line ke stažení.

Poštovné v rámci ČR je v ceně služeb, poštovné do zahraničí je zpoplatněno dle aktuálního ceníku přepravce.


CESTOVNÉ

Pokud není uvedeno je cestovné 6,- Kč/km (počítáno z Lanškrouna)


TIŠTĚNÉ FOTOGRAFIE

Perfektní dárek pro vaše rodiče. To je balíček 50ks tištěných fotografií formát 13x18cm pěkně pohromadě, které je možné doobjednat za cenu 1 200,- Kč včetně poštovného po ČR.


SVATEBNÍ FOTOKNIHA

Naše vzpomínky jsou k nezaplacení, proto si zaslouží být uchovány tak, aby byly neustále po ruce.

Fotoknihu je možné doobjednat ve formátech 20x20cm (3 000,-Kč) a 30x30cm (4 000,- Kč). Cena je včetně poštovného po ČR.


PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

Předsvatební schůzka je příležitost se trochu poznat a probrat detaily Vašeho svatebního dne. Čas mi bohužel nedovolí za klienty jezdit, proto schůzka probíhá v místě mého bydliště (Lanškroun). V případě, že nebude možné se osobně sejít, můžeme využít videohovor Skype nebo telefon.


REZERVACE SVATEBNÍHO TERMÍNU

Pošlu Vám písemné potvrzení rezervace/smlouvu, která bude obsahovat vše na čem se domluvíme.:-) Závazná rezervace je potvrzena uhrazením rez. poplatku ve výši 8 000,-Kč. Vzhledem k tomu, že Váš rezervovaný termín již nenabízím dalším klientům, je poplatek nevratný. Pokud nastane nějaká nepředvídatelná životní situace, kdy jste nuceni svatbu zrušit (úraz, dlouhodobá nemoc apod.) a mě se podaří najít jiného klienta, zálohu Vám samozřejmě vrátím nebo máte možnost si u mě rezervovat jiný termín, záleží jak se dohodneme. Děkuji za pochopení a Vaši důvěru!


ZVEŘEJNĚNÍ FOTOGRAFIÍ A AUTORSKÁ PRÁVA

Rezervací svatebního termínu souhlasíte se zveřejněním fotografií za účelem propagace mé práce. Je to jediný způsob jak svojí práci mohu prezentovat. Koneckonců, i Vy jste si mě vybrali na základě mých fotografií. Budu Vám moc zavazán!;-) Někdy se samozřejmě najdou nějaké osobní důvody proč fotky nelze zveřejnit, počítám s tím a vyjdu Vám maximálně vstříc.

Od 25.května 2018 vstupuje v účinnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů GDPR (angl. General Data Protection Regulation) a představuje nový právní rámec ochrany osobních údajů v evropském prostoru s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů. Z tohoto důvodu Vám dám k podpisu souhlas (součástí smlouvy) se zveřejněním fotek. Předem se omlouvám za případné komplikace a děkuji za pochopení.


Obchodní podmínky a Ochrana osobních údajů