O mně

... něco málo o mně a jak pracuji...

 

Jsem svatební, reportážní a lifestyle fotograf. Již 9 let cestuji abych zachytil Váš skutečný svatební příběh svým neotřelým pohledem.

Mám tu čest Vás pozvat udělat tu nejlepší investici do Vašich vzpomínek ...... mít fotografie z Vašeho svatebního dne, které jsou přirozené, upřímné, nadčasové a kreativní.

 

 

 

Být svatebním fotografem je pro mě jedinečná příležitost vyprávět příběh tak důležitého dne v životě dvou lidí, kteří se navzájem milují. V našich životech není mnoho příležitostí, kdy můžeme být v jednu chvíli na stejném místě se všemi lidmi, na kterých nám záleží a máme je rádi. A právě svatba je tou vzácnou událostí, kde společně oslavujeme a sdílíme naši lásku se všemi, kdo pro nás něco znamenají. Jako svatební fotograf je mým posláním pečovat o každý jedinečný moment a detail tohoto vyjímečného dne. Chtěl bych, aby jste byli dojati a milovali svůj pláč, když si budete prohlížet své svatební fotografie. Tak to cítím a zbožňuji to!

 

"Budu vyprávět Váš pravdivý příběh, který zachytím na svatebních fotografiích. Skutečné emoce a pocity, které vyjádří jedinečný charakter Vašeho svatebního dne"

 

 

CHCI SI REZERVOVAT TERMÍN