Reference

... co o mě říkáte ...

 

 

Nella & Tom

Na našu svadbu sme mali vysoké nároky, fotograf patril k našim absolútnym prioritám. Dlho sme hľadali ale s otvorením Jirkových stránok bolo rozhodnuté. Fotí presne tie zábery, aké človek zo svadby chce ukazovať svojim deťom o niekoľko rokov neskôr a svojim vnúčatám na jeseň svojho života. Fotky, ktoré neomrzia, fotky plné emócií, fotky nestrojené, fotky absolútne dokonalé so všetkými krásnymi nedokonalosťami objektov. Spolupráca sa začala v duchu bezproblémovej, jasnej a produktívnej komunikácie, pokračovala doladením posledných detailov pred svadbou a vyvrcholila fotením dňa D. Jirka ako vyprofilovaný skúsený fotograf s istým prstom na spúšti nechal veci bežať svojim tempom a presne vedel, kde stáť, čo a ako fotiť a to všetko bez toho, aby pôsobil ako rušivý element. Zapadol bezproblémovo medzi svadobných hostí, tí z neho neboli v strese, objektív nevnímali a aj preto vznikli skvelé zábery, ktoré sú pre jeho prácu také príznačné. Investíciu do Jirkovej práce vnímame ako jednu z najzmysluplnejších celej našej svadby. Mať možnosť eťe raz si vybrať, znova by sme si vybrali jeho a budeme sa na neho obracať pri každej príležitosti, z ktorej majú byť fotky na celý život a možno aj dlhšie. Ďakujeme, Jirko!

Celý příběh zde

 

Silvia & Michal

Poznáte to, vo svoj svadobný deň máte oči jeden pre druhého, niektoré veci nestihnete postrehnúť - všetky slzy dojatia a každý úsmev svadobných hostí - keď ale máte na svadbe Jirku, možete si byť 100% istý, že na všetky tieto momenty čaká a s láskou ich zachytí tak, že nad jeho fotkami plačete dojatím. Takto zachytí nielen lásku medzi vami dvoma ale hlavne lásku všetkých, čo váš svadobný deň trávia s vami a na konci dňa vám bude ľúto, že sa lúčite s jedným skvelým človekom. Ďakujeme Jirko!

Celý příběh zde

Junebug Weddings

Jsem poctěn, že jedna z mých svateb byla publikována na prestižním svatebním blogu Junebug Weddings - Tessa & Peter

Míla & Tomáš

Právě prohlížím fotky, které jsem nějakou chvíli stahovala. A... já prostě nemám slov... Nevím, jestli to takhle má každá nevěsta, která si prohlížela fotky ze své svatby, ale já se rozbrečela... tolik emocí na mě přenesly fotky... celý den byl pro mě nezapomenutelný, ale že se ve fotkách promítnou všechny ty krásné momenty, mě dostalo... fakt že jo! Jsem nadšená a dojatá... to je asi vše, co bych k tomu napsala... Moc děkujeme, jsi úžasný Jirko!

Celý příběh zde

Katka & Honza

Svatební fotograf byla položka na seznamu, na které jsme nechtěli šetřit, a chtěli jsme někoho s osobitým přístupem tak, aby fotky byly přirozené, originální a nestrojené. Předsvatební domluva byla nejlepší a nejjednodušší ze všech. Jirka přesně odhadl naše představy a požadavky, jeho přístup byl velmi profesionální, ale zároveň osobní a neformální. Cítili jsme se díky tomu příjemně i během focení portrétů. Jinak jsme o něm během svatebního dne téměř nevěděli, protože dokázal dokonale splynout. Až svatební video nás překvapilo, kde všude stihl během focení být. I svatebčané jej dodatečně velmi chválili a kdo si s ním v rámci pauzy stihl popovídat, říkal, že byl velmi sympatický. Za nás naprostá spokojenost, a pokud chcete mít na fotkách skutečné emoce a nejen dostat 500 vyumělkovaných fotek, vřele doporučujeme dál.

 

Míša & Kari

Výborná komunikace, přátelský přístup a krásné fotografie. Jirka fotil naši “ne”tradiční svatbu a zvládnul to na jedničku. Moc děkujeme

Celý příběh zde

Samantha & Eduardo

Jiri's photography blew us away! We had no doubt in our mind that Jiri would be the best photographer for our big day in France, but he really went above and beyond. Our pictures capture everything beautifully from the venue, decor, perfectly timed candid moments (the right amount of posed pictures), and raw emotion that I was so happy were caught on film! Not only was Jiri just the most wonderful person for us to interact with, but he also made all of our guests feel comfortable with him taking their picture. I will treasure these pictures for the rest of my life. Now, to decide which to frame! Too many amazing choices!

Celý příběh zde

Terka & Fráňa

Jsme moc rádi, že k nám kontakt na Jirku poměrně náhodou doputoval. Hned po shlédnutí jeho práce na webových stránkách bylo jasný, že jej musíme oslovit. Bezvadná komunikace, skvělý člověk a opravdu krásně zachycené momenty na fotografiích. A co se týče svatebního dne - skoro jsme o Jirkovi ani nevěděli, jak se mezi všemi jen v tichosti proplétal a přitom byl snad úplně všude :) Budeme se k fotkám moc rádi vracet, děkujeme!

Celý příběh zde

Denisa & Daniel

Kontakt na Jirku jsem dostala od své šéfové v práci, prakticky úplně náhodou, když jsem se zmínila o tom, že vybíráme fotografa. Tou dobou jsem si říkala, že na nafocení pár fotek přece nemůže být nic složitého. Opak je pravdu a zvlášť, když vám celý den prší a je bídných 8 stupňů na konci září. Jenže!!! díky Jirkovi fotky z naší svatby v pochmurném dni vypadají naprosto úchvatně a musím říct, že mě první náhled na ně rozbrečel. Fotky jsou pestré, dojemné, cítíte z nich tu atmosféru a ani jedna není kýč, co fotka, to nádherný originál. A Jirka sám o sobě nám velmi přirostl k srdci, a to nejen díky profesionálnímu přístupu, ale hlavně díky své přátelské povaze. Ráda bych všem, kteří fotografa hledají Jirku z celého srdce doporučila. Díky němu bych se i vdávala klidně znova

Celý příběh zde

Bára & Radek

Chtěli bychom ti moc poděkovat, poděkovat za to, že jsi nám vyfotil náš den, den který si zapamatujeme do konce našeho života! Jsi úžasný fotograf, který dokáže zachytit moment štěstí, lásky a radosti. A můžeš na to být právem pyšný, protože málo fotografů tohle umí! Tvoje fotky mají duši a jsme vděční, že jsi byl součástí naší svatby. Moc děkujeme, jsi úžasný!

Celý příběh zde

Zuzka & Janusz

S Jirkou byla radost spolupracovat, je to profesionál na svém místě. Jelikož jsme v předsvatebním shonu byli každý v jiném městě, tak domluva přes skype konferenční hovor ušetřila čas a splnila účel. Na svatbě byl vždy na správném místě a vlastně jsme ho ani neregistrovali jako fotografa, pohyboval se přirozeně mezi hosty. Následné focení v přírodě byl nevšední zážitek s perfektním výsledkem. Z fotek jsme byli nadšení a Jirku můžeme jen doporučit!

Celý příběh zde

Janka & Michal

Jirku jsme neznali, neměli jsme žádné recenze a doporučení.. jen nás velmi oslovily jeho fotky, které dýchaly přirozeností, silou okamžiku a nenuceností. Jirka Vám pomuže zdokumentovat Váš svatební den tak, že fotky budou nádherné a vkusné i po mnoha letech. Zároveň o něm téměř nebudete ani vědět, jen se sem tam kolem Vás mihne a po svatbě Vás překvapí dechberoucími záběry. Bez váhání bychom požádali o jeho služby znovu!!

Katka & Tom

Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Jirku, aby nám zdokumentoval náš svatební den. O tom jsme byli přesvědčeni už na prvni schůzce s ním u kávy. Fotky ze svatby náš pocit jen podtrhly. Doufáme, že se s Jirkou nevidíme naposled. Rozhodně Jirku doporučujeme všem! Katka & Tom

Olí & Filip

Věděli jsme, že nechceme vyumělkované svatební fotky, kde se nevěsta fotí s růžovým paraple. Chtěli jsme fotografa, který dokáže zachytit atmosféru našeho dne D tak, abychom se i po hodně letech při pohledu na fotky do něj přenesli a znovu si prožili, jaké to bylo. Fotografa, který reportážním stylem vystihne ty důležité momenty a emoce, bude tam, kde se děje něco podstatného a nebude se svatbě snažit vnutit svojí představu. Jirka přesně takový je, což je vidět z jeho fotek. Překvapí vás, kde všude Jirka byl a co zvládl zachytit, oceníte jeho neotřelé kompozice, nápaditě volené pohledy a práci se světlem. Co ale z fotek nepoznáte je to, že se navíc umí výborně začlenit do svatby, být její součástí, je bezprostřední, má výdrž a je rychlý v momentech, kde by prodlevy vadily. A taky se s ním dá dobře na čemkoli domluvit. Doporučujeme!

Katka & Honza

Pokud vybíráte svatebního fotografa a našli jste Jirku, můžete přestat hledat. Jeho fotografie jsou nádherné, originální, Jirka dokáže zachytit jedinečné momenty, kterých si během tak nabitého dne třeba ani nestihnete všimnout. Spolupráce na jedničku, naprostá spolehlivost a je to hrozně fajn člověk, se kterým rádi strávíte svůj svatební den. Takže s rezervací termínu dlouho nečekejte. Díky, Jirko!

Tereza & Bappa

We were blown away by Jiri's photography skills for our wedding in Italy. He captured the moment, time and time again. His interaction with people was great and he put in a lot of effort to go to the venue and researching it beforehand as part of his preperation. He takes lots of natural shots of people which is just what we wanted. We recommend him highly, he was simply perfect and fully deserves the recognisition he got at World Wedding Photography Competition for one of the pictures he took of us.

Victoria & Tom

Skilled, friendly, professional, creative, and wildly talented are just a few of the words I would use to describe Jirka and his photos. Jirka’s photos captured the seen and unseen moments, glimpses, memories, and magic that bring your wedding and the feelings of the whole day back to life every time you look at them. His care and love for what he does is evident in every photo he takes.  We were lucky and continue to be incredibly grateful that Jirka was able to be our photographer.  Without hesitation we highly recommend him, and secretly hope that we have another excuse to have him take photos for us soon.

Kat & Jamie

We have had fantastic wedding day and we can't be any happier that we have made the right choice to choose such an amazing photographer. Jirka has been very professional yet friendly and put both of us at ease as soon as we first met. This shows in our photos which are truly beautiful. Jirka seems to have been everywhere for the right photo shot, but never been intrusive and captured emotional moments we would have missed. Those are the photos that we value the most, it shows the true atmosphere of our day from start to finish. We loved the great ideas of little details that Jirka though of, the photos are just fabulous. We also had a lot of fun doing our portraits out and about, and we felt nice and relaxed in Jirka's company and this comes from a couple that is normally quite camera shy. 

All of our guest had only positive comments how fantastic our photographer was, and that was before they even saw the photos! And once first photos came, the praise hasn't stopped.

We love every single photograph as much as we loved our wedding day, and we are really grateful for Jirka's passionate hard work on the day. It did seem effortless but we know that he hasn't stopped for a single second and he had spend with us the whole day. 

We can honestly recommend Jirka's talent for any event that means a lot to you. 

We can't thank him enough and we hope that we will have the opportunity to approach him for some amazing photos again in the future.

Marki & Julian

Jiri was definitely the best choice for our wedding, the pictures are absolutely amazing! Not only us but all of our guests were impressed by his professionalism and performance. The pictures we got from Jirka are a just perfect memory for our day, catching the raw moments that we appreciate a lot. We and others basically haven´t even noticed him around, he was very discreet and still captured every single moment from the day in his own and tasteful way. Thus, it is a pleasure for us to give him our best recommendations!

Alena & Marek

Není jednoduché vybrat si z velkého množství svatebních fotografů. Ale zrovna tuto „položku“ není radno při přípravě svatby podcenit. Vždyť právě fotografie budou člověku připomínat jeho velký den po celý život… A proto jsme hledali někoho, jehož fotky jsou originální, kdo je skutečný profesionál, a navíc milý a vstřícný člověk se kterým se dobře spolupracuje. Jiří nám byl doporučen a poté, co jsme měli možnost pozorovat jeho práci několik měsíců před naší svatbou na jiné veselce, již nebylo pochyb o tom, kdo by měl náš den zachytit. Díky individuálnímu přístupu je výsledkem, kromě nápaditých párových fotografií, skvěle zdokumentovaná jedinečná atmosféra celé svatby. Jsme velmi rádi, že jsme zvolili právě Jirku a všem vřele doporučujeme!

Daniela & Miro

Jirka bol na našej svadbe skvelý, celkom nenápadne zapadol medzi rodinu a priateľov. Portrétové fotenie v parku bolo pre nás veľmi uvoľnené a kreatívne, naozaj sme si to užili a na výsledných fotkách je vidieť, že sa dobre bavíme. Jirka má určite oko na detail a cit pre svetlo, nebojí sa netradičných kompozícií, a výsledkom sú originálne a hravé fotografie, ku ktorým sa stále radi vraciame!

Zdenka & Luděk

S Jirkou jsme se viděli až v den svatby, byla to taková shoda náhod. A musíme říci, že i přes nervozitu proběhlo focení skvěle. Jirka je spontánní, uvolněný, nic není problém, do ničeho nenutí a přesně tuhle atmosféru přenesl v den focení i na nás. Focení jsme si užili a z fotek je to cítit, máme krásnou vzpomínku zachycenou na nádherných fotkách. Děkujeme!

Mareike & Martin

Having chosen Jirka as our wedding photographer was the best decision we could have made. Right from the beginning we were convinced by his great pictures and his eye for detail. We expected a great documentary of our wedding so that we can always remember the best day in our life the best way – and we weren’t disappointed. Jirka took so many beautiful photos from so many perspectives that you can still feel the atmosphere when looking at them. Nevertheless he always kept himself in the background while taking pictures, so we and our guests never felt disturbed when celebrating. When the party was over we couldn’t await to see the photos and we were so happy to get a preview already a few days after the wedding. The whole documentary was finished within a month – so we could share our pictures with our friends and family very soon. Everybody loved the pictures, which were so special and professionally taken. Thank you so much for these wonderful memories, Jirka!

Martina & Jarda

Spolupráce s Jirkou předčila všechna naše očekávání. Na svatbě jsme měli pocit, jako by nás fotil náš známý a ne cizí osoba. A co je hlavní - výsledkem jsou úžasné fotky dokumentující celý svatební den.

Bára & Lukáš

Po zhlédnutí Jirkovi práce jsme již pro náš svatební den nehledali jiného fotografa, protože na jeho fotografiích jsme našli vše, co jsme hledali. Z focení jsme byli s manželem nejprve trochu nesví, ale stačilo pár minut a připadalo nám, že v podstatě neděláme nic neobvyklého. Všechno probíhalo přirozeně a můžeme říct, že jsme si svatební den s Jirkou za zády užili:) Má obrovský cit pro zdokumentování celého průběhu svatby, vystihne příběh, ty správné momenty a emoce. A co víc, dělá to tak perfektně nenápadně, že jsme častokrát ani netušili, že jsme foceni. Takže emoce plynoucí z fotek jsou opravdu nestrojené a nevynucené. Z fotografií jsme nadšeni, jsou úžasné, nápadité. Když se na ně podíváme, pořád cítíme atmosféru toho dne. Jirko, moc děkujeme!